|
|
|
|
27.6.2000 -
2.7.2000 |
|
|
|
|
|
Úterý 27.6.2000 |
|
|
Semily - Podbozkov - Bozkov -
Bozkovské jeskyně - Jesenný - Návarov - Lhotka - Haratice - Plovy - Velké
Hamry - Tanvald - Desná - |
|
- Souš - Smědava - Bílý Potok
- Hejnice |
|
|
|
|
Středa 28.6.2000 |
|
|
Hejnice - Frýdlant v Čechách -
Višňová - Černousy - Pertoltice - Arnoltice - Bulovka - Dolní Řasnice -
Hajniště - Nové Město pod Smrkem - |
|
- Lázně Libverda - Hejnice |
|
|
|
|
Čtvrtek 29.6.2000 |
|
|
Hejnice - Frýdlant v Čechách -
Bogatynia (Polsko) - Kopaczóv (Polsko) - Zittau (Německo) - Hartau (Německo)
- Lückendorf (Německo) - |
|
- Petrovice - Kněžice - Lemberk -
Jablonné v Podještědí |
|
|
|
Pátek 30.6.2000 |
|
|
Jablonné v Podještědí - Kunratice u
Cviova - Lindava - Sloup - Pihel - Dobranov - Zákupy - Mimoň - Pertoltice
pod Ralskem - Brniště - |
|
- Velký Valtínov - Jablonné v
Podještědí |
|
|
|
Sobota 1.7.2000 |
|
|
Vlakem přesun do Doksů - kemp Bílý
kámen - Staré Splavy - kolem Máchova jezera - Doksy |
|
- Turnov - Pelešany -
Sedmihorky |
|
|
|
|
Neděle 2.7.2000 |
|
|
Přesun vlakem donů |
|
|
|